Wednesday, October 24, 2012

13 arts and...ME!

I have a pleasure to design for 13 arts!
This is a fantastic news for me and know I will have lot`s of fun with new papers and new Team.
Thank you Ayeeda!


 Meet my new friends!

Oto nasz Design Team:

Witajcie Kochani. 

Mam na imię Kaśka. W blogowym świecie kryję się pod pseudonimem Pasja Kati. 
Niepoprawna romantyczka z wrażliwą duszą artysty , głową pełną pomysłów i brakiem czasu na ich realizację. 
Jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch kochanych urwisków 6 letniego Wiktorka i 2 letniego Oskarka. 
Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się dwa lata temu, ale mam wrażenie że scrapuję od zawsze i do tego zostałam stworzona. 
Na samym początku ukochałam sobie styl vintage i tylko takie prace chciały robić moje spragnione tworzenia łapki. Teraz coraz częściej robię sobie małe skoki w bok w inne style. 
Najczęściej inspirują mnie papierki, chociaż nie zawsze. Czasami są to zdjęcia czy też nowo zakupione przydasie. 
Nie lubię robić czegoś na siłę. Praca musi powstać spontanicznie, bym była z niej zadowolona. 
Moje prace są raczej stonowane, bez żadnych kolorystycznych wariacji i dużych kontrastów . Obowiązkowo muszą się na nich znaleźć kwiaty, które sama robię, trochę tuszowań i szarpań. 
Przede wszystkim kartkuję, ale także bardzo lubię zamykać wspomnienia w albumach, alterować różne przedmioty np. pudełka , które później wykorzystuję jako mieszkanka dla moich przydasi. 
To tyle o mnie. 
Dziękuję Aidzie za zaproszenie do DT. To dla mnie ogromna radość pracować dla tak fantastycznej osoby.
...

Witam ! 
Mam na imię Ela, tworzę pod nickiem Colorina. Scrapbooking odkryłam zupełnym przypadkiem niecałe trzy lata temu, chociaż moje pierwsze papierowe prace powstawały już dużo wcześniej. Miłość do wszelkich prac plastycznych zakiełkowała u mnie w dzieciństwie. Odkąd pamiętam zawsze coś tworzyłam lub ozdabiałam. Nieskończoną inspiracją jest dla mnie moja córeczka Maja, stąd w moich pracach wiele motywów dziecięcych. 
Bardzo dziękuję Aidzie za zaproszenie mnie do zespołu "13 arts". Zrządzenie losu i marzenia sprawiły, że będziemy ze sobą współpracować po raz kolejny, z czego cieszę się przeogromnie:* 
Mam nadzieję, że sprostam wyzwaniu i moje prace będą dla Was inspiracją.
Pozdrawiam serdecznie:)
...
Witajcie! Dla większości wirtualnej społeczności (zwłaszcza tej scrapującej) znana jestem jako Matilde, a moje miejsce w sieci to blog craftowanie.blogspot.com. Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się ok. 2 lata temu, natomiast opętana wszelkimi sprawami kręcącymi się wokół rękodzieła jestem od dziecka i chyba... mam to w genach :) Ciągle na etapie uczenia się, szukania nowych form wyrazu, odkrywania nowych możliwości jakie dają papier i media, a przede wszystkim nieustannie czerpiąca radość z tworzenia - oto jaka jestem :) Bardzo się cieszę, że dzięki Aidzie mogę być tu z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że choć troszkę uda mi się poinspirować swoimi pracami :)

...
Ania, w wirtualnym świecie znana jako Lakuna. 
Niegdyś cicho zazdrościłam ludziom z pasją, 
odczuwając tęsknotę za czymś wybitnie moim. 
Po długich poszukiwaniach, w marcu 2011, odkryłam scrapbooking 
i tym samym dołączyłam do grona pozytywnie zakręconych 
własnym hobby szczęśliwców. Jestem roztargnionym wrażliwcem, 
któremu papierowa dłubanina, a przede wszystkim tworzenie kartek, 
które ukochałam najbardziej, pozwala na odstresowanie 
oraz uporządkowanie gonitwy myśli.
...
Witam Wszystkich serdecznie!
Na imię mam Agata w sieci funkcjonuję pod nickiem Rydia. Nie lubię mówić o sobie dlatego będzie krótko i na temat ;) Scrapbookingiem zajmuję się od czerwca 2007 roku, który stał się elementem mojej codzienności. Kocham to co robię i choć nie zawsze wychodzą z tego dobre i fajne prace to  nie przejmuje się tym bo najważniejsze jest to, aby  czerpać radość z tworzenia, nie dla mnie "wyścigi"  kto robi lepiej, ładniej, więcej. 
Bardzo dziękuję Aidzie za zaproszenie i możliwość tworzenia w  gronie tak utalentowanych projektantek.


I have an idea for new Challenge /yes, I do like Challenges!/ so start looking for it at 13 arts` blog in couple of days, I think you will like it!
One more time:)
new collection...

...I can not wait to play with.
I will ty to inform you every now and again about new shops you may find this collection. You can always ask in your LSS to order it for you!

11 comments:

 1. Agnieszko witaj na pokładzie 13 arts:)

  ReplyDelete
 2. Congrats! Fantastic news!! You will do so well!!!

  ReplyDelete
 3. CONGRATULATIONS !!! You look beautiful ! =)

  ReplyDelete
 4. congrats to you Bella xoxoxo love your work so much , sorry I have not been here for awhile , have overcommitted myself with design team and guest designing and lots of commissions for magazines .... sigh have loved it but a little overload .... I have some work coming out in the next issue of Scrapbook Creations and I am also in a few following and Australian scrapbooking ideas mag ... been busy .. hugz to you .You are beautiful and so is your work xoxoxo

  ReplyDelete
 5. You really are a knock-out Agnieszka, just look at that photo of you!! Gorgeous gorgeous lady! and super congrats again! was so thrilled to read the news on FB! xoxoxo

  ReplyDelete

Thank you so much for taking the time to stop by! You will make me so happy to leave a comment!
Bardzo mi miło ze do mnie zaglądacie :).