Sunday, March 24, 2013

Warsztaty we Wrocławiu,6 i 7 lipiec 2013, zapraszam!


Hi!
Today I would like to invite you for my two classes .
If you plan to spend a weekend in Wrocław/Poland in July and would like to join me - let me know, I will send you all info in English too:)

Witam!
Już dziś chciałabym zaprosić Was na moje warsztaty które odbędą się 6 i 7 lipca we Wrocławiu w ramach III Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych.

W sobotę od godz 18.00 do 20.30 będziemy pracować na papierach Inkido /Papercraft Scandinavia/, tekturkach z Wycinanki, kilku mediach z 13 arts itp.

Jeśli do tej pory nieśmiało myślałyście iż czas wprowadzić nowe techniki i elementy do Waszego warsztatu to możemy miło i efektywnie spędzić razem czas. W trakcie warsztatu zaprzyjaźnicie się z igłą /ja też nie mam maszyny do szycia/ , kordonkami, farbami i innymi mediami. Tworząc nasze Wasze będziecie używać szablonów, masek , stempli. Stare koronki i najnowsze stemple połączycie w niepowtarzalną kombinacje na papierze. W Waszym zestawie znajdziecie również elementy wypieczone w piekarniku.Tekturki dodadzą uroku Waszej pracy. Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego wykonania pracy, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów. Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością. W niedzielę natomiast zapraszam od 10.00 do 12.30  i proponuję zabawę z blejtramem.
Po wielu kartach i layoutach jesteście gotowe na coś innego? Proponuje zabawę z blejtramem. Będziecie miały okazję pracować przy dobrej kawie :) z najnowszymi mediami i starymi przyjaciółmi - papierami,stemplami, maskami ,tekturkami, koronkami itp. W oparciu o techniki używane przy robieniu kartek, layoutów i oprawie obrazów stworzycie ciekawy projekt , być może zawiśnie on w Waszym domu tego samego dnia? Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego wykonania pracy, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów. Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością. Chętnie służę pomocą przy edytowaniu zdjęć, będę prosić o przesłanie ich do mnie nie później niż do końca maja. Im wcześniej tym lepiej.
 
 
 
Ewentualne pytania i zgłoszenia proszę kierować bezpośrednio do mnie;
 starhorse@onet.eu

Do zobaczenia!

1 comment:

  1. Looks so beautiful! So happy for you that you are going home soon & have arranged some classes. You know I would love to come and visit beautiful Wrowclaw one day - I keep entering the Euromillions lotto but no luck yet...

    ReplyDelete

Thank you so much for taking the time to stop by! You will make me so happy to leave a comment!
Bardzo mi miło ze do mnie zaglądacie :).